Du når oss lättast via vår mail,
då vi ofta är upptagna med patienter dagtid.

Anders Bengtsson
Leg. fysioterapeut
OMT
Akupunktur
Motions- och idrottsskador
                                      Högre examen i MDT/McKenzie
                                      Nytt nr 076-091 49 69
                                      anders@friskispraktiken.se

Mia Flygar Lechner

Leg. fysioterapeut
MDT/McKenzie cred. examen
OMT
Akupunktur
                                      Motions- och idrottsskador

                                      Nytt nr smsa på 070-727 15 99 

                                      mia@friskispraktiken.se

Monna Torssell

Leg. fysioterapeut
MDT/McKenzie cred. examen
Akupunktur
OMT
                                      JEMS cert.

                                      Nytt nr smsa på 076-344 91 55

                                      monna@friskispraktiken.se

Susanna Wolgers

Leg. fysioterapeut
KBT-terapeut
Specialist idrottsmedicin
Akupunktur
                                       OMT
                                      Kognitiv beteende terapi/ACT                       
                                      Nytt nr  070-990 00 45

                                      susan@friskispraktiken.se

Jessika Törnblom Drangert

Leg. fysioterapeut
Certifierad Idrottsmedicinsk Fysioterapeut
Specialist Idrottsmedicin

 

                                     Nytt nr  sms till 073-501 66 37

                                      jessika@friskispraktiken.se
 

Sara Schönbeck

Leg. fysioterapeut
Specialist barn&ungdomar(pediatrik)
Motions- och idrottsskador
 

                                      Nytt nr sms till 070-374 71 72

                                      sara@friskispraktiken.se
 

Karin Bunjevac

Leg. fysioterapeut
Specialist Idrottsmedicin​
Akupunktur
 

                                       073-378 11 69

                                       karin@friskispraktiken.se
 

Maria Nordenstedt
Leg. fysioterapeut, MSc
Specialist Idrottsmedicin
Examen i MDT
(Mekanisk Diagnostik och Terapi)
 070-772 93 07
                                      maria@friskispraktiken.se

Sara Pousette
Leg. fysioterapeut
Specialist Ortopedi
Graviditetsrelaterade ryggbesvär
MDT/McKenzie cred. examen
                                      070-780 68 50

                                      sara.pousette@friskispraktiken.se

Sussi Dieng Nylander

Leg. fysioterapeut
OMT
Neurologi
Motions- och idrottsskador
                                      Nytt nr 070-717 65 21

                                      sussi@friskispraktiken.se