Boka din tid direkt i webbtidboken hos den fysioterapeut Du söker eller kontakta oss via sms eller mejl.
Du kan även kontakta info@friskispraktiken.se 


 

Anders Bengtsson
Leg. fysioterapeut
OMT
Akupunktur
Motions- och idrottsskador
Högre examen i MDT/McKenzie
Sms: 076-091 49 69
Mejl: anders@friskispraktiken.se
                                                            Boka tid här!
                                      

Mia Flygar Lechner

Leg. fysioterapeut
MDT/McKenzie cred. examen
OMT
Akupunktur
Motions- och idrottsskador

Sms: 070-727 15 99 
Mejl: mia@friskispraktiken.se
                                                           Boka tid här!

                                     

Monna Torssell

Leg. fysioterapeut
MDT/McKenzie cred. examen
Akupunktur
OMT
JEMS certifiering                                     
Sms: 076-344 91 55
Mejl: monna@friskispraktiken.se
                                                             Boka tid här!

                                      

Susanna Wolgers

Leg. fysioterapeut
KBT-terapeut Kognitiv beteende terapi/ACT 
Specialist idrottsmedicin
Akupunktur
OMT
Sms: 070-990 00 45
Mejl: susan@friskispraktiken.se
                                                             Boka tid här!

                                    

Sara Schönbeck

Leg. fysioterapeut
Specialist barn&ungdomar  (pediatrik)
Motions- och idrottsskador

Sms: 070-374 71 72
Mejl: sara@friskispraktiken.se
Boka tid här!
 

                                     
 

Sara Pousette
Leg. fysioterapeut, MSc
Specialist Ortopedi 
Specialist Obstetrik, gynekologi och urologi
Kvinnors hälsa & Graviditetsrelaterade besvär
Bäckenbottendysfunktion
Sms: 070-780 68 50
Mejl: sara.pousette@friskispraktiken.se
                                                             Boka tid här!

                                      


                       Marie Weigardh
                       Leg. fysioterapeut

                       Stress
                       Utbrändhet
                       PTSD
                       Långvarig smärta

                       Sms: 070 9186197
                       Mejl: marie@friskispraktiken.se

 

                       Margaretha Wåhlin

                       Leg. fysioterapeut
                       Fibromyalgi
                       Sms: 070 6457851
 

Jessika Törnblom Drangert

Leg. fysioterapeut, MSc
Certifierad Idrottsmedicinsk Fysioterapeut
Specialist Idrottsmedicin


Sms 073-501 66 37
Mejl: jessika@friskispraktiken.se
Boka tid här!

                                     
 

Karin Bunjevac

Leg. fysioterapeut, MSc

Karin arbetar ej längre hos oss.
Kontakta info@friskispraktiken.se
 


 

                                     
 

 Rasmus Krantz
 
Leg. fysioterapeut, MSc
 Specialist OMT
 Motions- och idrottsskador
              
 
Sms: 070-537 81 30
 Mejl: rasmus@friskispraktiken.se 
 Boka tid här!